RU

"Дочка" Укроборонпрому замовила послуги КШЕ перед призначенням Милованова до концерну

26.05.2021, 13:39
Тимофій Милованов (Фото: YES © 2019. Фотограф: Володимир Чеппель)

ДП ГГВП "Спецтехноекспорт" (входить до ДК "Укроборонпром") замовило у Київської школи економіки проведення дослідження на 1,68 млн грн. Це сталося за день до призначення президента КШЕ Тимофія Милованова членом наглядової ради Укроборонпрому, повідомляє Наші Гроші.

На сторінці тендеру вказано, що послуги школи стосуються ринкових досліджень. Зазначено, що послуги школа повинна надати до 1 жовтня. Інших подробиць про послуги КШЕ немає.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Передоплата до контракту становить 30% протягом трьох днів після підписання контракту. Ще 70% – через п'ять днів після надання послуг.

LIGA.net направила запит до КШЕ.

Тимофій Милованов закінчив КПІ в 1997 році і Києво-Могилянську академію в 1999 році. У 2004 році отримав ступінь PhD з економіки в американському університеті Вісконсин-Медісон. 7 липня 2016-го Милованова обрали до Ради Нацбанку, а з жовтня того ж року він був заступником глави Ради. З серпня 2019 до березня 2020 року був міністром економічного розвитку в уряді Олексія Гончарука. У квітні Милованов очолив Національний фонд інвестицій України. Є позаштатним радником глави Офісу президента Андрія Єрмака і президентом Київської школи економіки.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини