RU

Добкін допускає, що стадіон "Металіст" виставлять на продаж

21.12.2012, 14:36
Добкін допускає, що стадіон
Михайло Добкін
Голова Харківської обласної держадміністрації Михайло Добкін не виключає, що Харківська облрада може виставити на продаж стадіон "Металіст".

"Я не виключаю, що обласна рада може запропонувати викупити цей стадіон, якщо хтось хоче єдиновладно управляти як приватна особа - будь ласка, є його вартість. Ми порахуємо абсолютно відкрито, публічно, виставимо його на торги, нехай його придбають. Це об'єкт, це не те ж саме, що футбольний клуб "Металіст", - сказав Добкін, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.

Добкін нагадав, що стадіон є обласною комунальною власністю, і його реконструкція проводилася не тільки за рахунок коштів приватного інвестора, але й за рахунок бюджетів різних рівнів. "Кожен об'єкт, який знаходиться в комунальній власності, повинен максимально ефективно управлятися ... Сьогодні, якщо стадіон" Металіст "може приносити прибуток, було б абсолютно неправильно цим не скористатися. Хто це буде робити - футбольний клуб "Металіст", область або місто - це питання вже внутрішніх домовленостей, які, напевно, потрібно виносити в публічну площину, коли буде досягнутий якийсь консенсус між усіма", - зазначив він.

Голова Харківської ОДА вважає, що і у міста, і у області, і у ФК "Металіст" є своє чітке бачення, як управляти цим стадіоном. "Якщо стадіон знаходиться в управлінні футбольного клубу" Металіст ", там крім "Металіста"нікого не буде, як в принципі зараз і відбувається. Якщо стадіон буде управлятися областю, то, звичайно ж, змагання обласного рівня будуть проходити на цьому стадіоні, тому що він багатофункціональний і будь-які заходи, які можуть без шкоди для основної діяльності цього об'єкта приносити дохід в казну. Якщо буде управляти цим місто, це вже буде міський рівень", - сказав Добкін.

Нагадаємо, 19 грудня Харківська міськрада звернулася до Харківської облради з проханням передати стадіон "Металіст" у комунальну власність міста. Президент "Металіста" Олександр Ярославський розцінив цю як спробу позбавити його вкладених інвестицій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини