RU

До кінця року Україна має погасити $5,2 млрд. зовнішніх боргів

13.04.2012, 09:16
До кінця року Україна має погасити $5,2 млрд. зовнішніх боргів - Фото
Фото: Fotobank/Getty Images
Платежі уряду Україна до кінця поточного року за зовнішніми борговими зобов'язаннями складуть $5,2 млрд. Про це заявила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів України Галина Пахачук.

"Наші зовнішні платежі за держборгом, станом на сьогодні, вже менше на 1 млрд. і становлять $5,2 млрд., включаючи погашення та обслуговування", - сказала Пахачук, яку цитує УНІАН.

За словами Пахачук, пікові навантаження з виплат припадають на червень, жовтень, грудень і частково найбільші виплати очікуються в листопаді поточного року.

Вона зазначила, що на внутрішньому ринку з початку року, включаючи квітневі аукціони з продажу держпаперів, до держбюджету вже вдалося залучити 25 млрд. грн.

Нагадаємо, Міністерство фінансів планує в 2012 році залучити на зовнішньому ринку запозичень 37,5 млрд.грн., на внутрішньому - 61 млрд.грн.

За розрахунками Мінфіну, загальний обсяг державного боргу, розрахований в національній валюті, на кінець 2012 року складе 415 млрд.грн. і досягне приблизно 27,6% ВВП.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини