RU

До Євро-2012 у Донецьку побудують дві станції метро

29.09.2008, 13:46

У Донецьку до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року планують побудувати дві станції метрополітену. Про це сьогодні заявив голова Донецької обласної ради Анатолій Близнюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Близнюк наголосив, що метро у Донецьку будується вже давно. До Євро-2012 планується відкриття двох станцій. Загальна вартість проекту - 3 млрд. грн., а джерелом фінансування є державний бюджет.

А. Близнюк також нагадав, що раніше було прийнято державну програму розвитку метрополітену у чотирьох містах України.

Нагадаємо, розмови про будівництво метро у Донецьку тривають вже не один рік. Зокрема, минулого року на будівництво метрополітену в шахтарській столиці планувалося виділити 72,2 млн. грн., у тому числі з Державного бюджету - 67,2 млн. грн., з міського - 5 млн. грн. У 2006 році на будівництво метро було освоєно 23,0 млн. грн. Перший етап будівництва метро у Донецьку передбачає запуск лінії "Пролетарсько-Київська", яка з'єднає великий район багатоповерхової забудови Пролетарський з основною промисловою зоною і центром міста. Вздовж маршруту лінії метро проживає близько 200 тис. жителів і розміщено більше 100 тис. робочих місць.

На початку вересня Верховна Рада ухвалила постанову "Про забезпечення виконання Державної програми будівництва і розвитку мережі метрополітенів на 2006 - 2010 роки".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини