RU

До Євро-2012 Львів побудує торговий центр вартістю 1,4 млрд. євро

02.10.2008, 14:32

В рамках підготовки до Євро-2012 у Львові збудують новий торговий центр вартістю 1 млрд. 400 млн. євро. Про це повідомив Президент України Віктор Ющенко на Львівському міжнародному економічному форумі "Європейське партнерство - відкриті можливості".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В. Ющенко відзначив, що такі проекти останні 10 років реалізовувалися в Європі. Зараз такий щільний проект із зведенню нового торгового центру європейського зразка вперше буде реалізовано у Львові.

Президент України наголосив, що відповідальність за цей проект бере на себе Львівська міська і обласна влада. "Це показовий приклад того, як треба любити, поважати і розвивати своє місто", - відзначив В. Ющенко, додавши, що тут проблеми інвестицій не має виникати.

Нагадаємо, у Львові відкрився міжнародний економічний форум, на якому протягом сьогоднішнього і завтрашнього дня планується обговорити стан розвитку регіонів, питання залучення інвестицій, розвитку туристичної галузі та інші економічні питання.

Про підготовку до Євро-2012 >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини