RU

До сьогодні в Україні обіцяли виплатити всі пенсії

11.03.2009, 08:33

До середи, 11 березня, Пенсійний фонд України мав намір виплатити пенсії у повному обсязі згідно із встановленим графіком. Про це йдеться в повідомленні фонду, розміщеному на його офіційному сайті.

Зокрема, відзначають у Пенсійному фонді, станом на 6 березня 2009 року виплата пенсії і грошова допомога профінансовані у сумі 5 714,2 млн. грн., що становить 43,1% місячної потреби на пенсійне забезпечення.

"Це забезпечує виплату пенсій у встановлені терміни за графіком до 10 березня включно", - зазначають у фонді.

Нагадаємо, у лютому голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний заявив, що надходження до бюджету фонду перевиконано на 900 млн. гривень, при цьому планові надходження до бюджету ПФ збільшилися на 12,9%. Водночас, О.Зарудний повідомив, що в січні-лютому 2009 року надходження до бюджету перевищили показники 2008 року на 16,8%. За словами чиновника, з 2 березня почато фінансування виплат пенсій за березень 2009 року, на ці цілі вже перераховано близько 850 млн. гривень. "Виплата пенсій буде почата з 4 березня і як попередні, так і наступні місяці пенсіонери своєчасно і в повному обсязі отримають свої виплати", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла, що всупереч кризі і завдяки правильно побудованій роботі Пенсійного фонду і Міністерства праці і соціальної політики доходи до Пенсійного фонду перевиконуються майже на 20%.

У свою чергу, за даними Держказначейства, державний бюджет за січень-лютого перевиконано. У лютому 2009 року до загального фонду держбюджету мобілізовано 12 513,8 млн. грн., або 102,4% до щомісячного розпису прибутків загального фонду держбюджету.

Днями Президент України Віктор Ющенко підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодексу України із посилення відповідальності за невчасну виплату або безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії або інших встановлених законом виплат".

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини