RU

До проекту Податкового кодексу надійшло близько тисячі пропозицій

18.10.2010, 13:40
До проекту Податкового кодексу надійшло близько тисячі пропозицій - Фото
2613462dbf4495e597811ce9228f9acc.jpg

До проекту Податкового кодексу надійшло близько тисячі пропозицій

До проекту Податкового кодексу України на сьогодні надійшло близько однієї тисячі пропозицій. Термін подачі пропозицій закінчується через 3 дні. Про це повідомив на засіданні погоджувальної ради глава парламентського комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник.

"Так що якщо є такі ініціативи, прошу активізуватися", - сказав В.Хомутинник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Хомутинник також зазначив, що якщо все буде йти за планом, то проект Податкового кодексу у другому читанні буде винесений у сесійний зал наступного тижня. Він також попросив керівництво парламенту допомогти комітету фахівцями. "Секретаріат не встигає, ми працюємо без вихідних, якщо є можливість допомогти фахівцями, було б добре", - сказав глава комітету.

У свою чергу Голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що податковий комітет може залучити будь-яких фахівців з апарату інших парламентських комітетів. Він також повідомив, що у суботу в розмові з Прем'єр-міністром Миколою Азаровим і першим віце-прем'єр-міністром Андрієм Клюєвим була досягнута домовленість про те, що на допомогу комітету можуть бути направлені фахівці з Міністерства фінансів і Міністерства економіки. "Але нам треба, щоб до початку наступного пленарного тижня (2-5 листопада, - ред.) отримали таблицю народні депутати України", - додав В.Литвин.

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада прийняла у першому читанні урядовий проект Податкового кодексу України. За прийняття документа проголосували 258 народних депутатів.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини