RU

До кінця року в Україні можуть скасувати печаті

26.08.2010, 13:15

Перша редакція законопроекту Держкомпідприємнитцва щодо скасування обов'язковості печаті пройшла узгодження з міністерствами і відомствами і у вересні він буде поданий на розгляд уряду. Про це заявив в інтерв'ю "5 каналу" заступник голови комітету Сергій Третьяков.

"Шість відповідних міністерств і відомств розглянули наш законопроект і подали свої пропозиції. Ми врахували практично всі з них. Зокрема враховані застереження Мін'юсту щодо необхідності печаті для нотаріату. А ось Міністр внутрішніх справ Анатолій Могільов повністю підтримав законодавчу ініціативу, попри те, що через неї будуть скорочені працівники міліції, які сьогодні займаються печатями", - зазначив С.Трєтьяков, якого цитує прес-служба комітету.

Заступник глави Держкомпідприємництва зазначив, що у разі прийняття закону, печаті матимуть виключно інформативний характер, а не дозвільний, як це було донині, і будуть використовуватися вони за бажанням підприємця. "Крім економії часу і грошей, які витрачалися під час виготовлення і ліквідації печатів, підприємці будуть більш захищені, зокрема від небезпеки рейдерського захоплення", - вважає він.

За словами С.Третьякова, у разі схвалення у вересні законопроекту на урядовому комітеті, вже через декілька місяців він може бути прийнятий Верховною Радою України.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини