RU

До банку Аркада ввели тимчасову адміністрацію. Що буде з вкладами

26.08.2020, 09:37
До банку Аркада ввели тимчасову адміністрацію. Що буде з вкладами - Фото
Акція протесту інвесторів біля головного офісу банку Аркада в Києві. Фото - Facebook/ArkadaNedobudovi

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію і почав процедуру виведення АТ АКБ "АРКАДА" з ринку. Про це сказано в прес-релізі ФГВФО.

Уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації призначили Ірину Штогрін.

"Із дня введення тимчасової адміністрації Фонд отримав усі повноваження органів управління та органів контролю банку і почав здійснювати заходи щодо забезпечення збереження активів банку, запобігання втрати майна, захисту інтересів вкладників і кредиторів банку", - сказано в повідомленні.

За попередніми даними, понад 90% вкладників банку Аркада, на яких поширюються гарантії Фонду, мають вклади в межах гарантованої суми (200 000 грн), тобто отримають свої вклади повністю, загальною сумою 188,5 млн грн.

Для отримання коштів у межах гарантованої суми вкладникам не потрібно подавати до Фонду заяви або будь-які додаткові документи, оскільки реєстри для виплат будуть сформовані на основі електронної бази даних про вкладників банку.

Інформація про час і порядок виплат за вищевказаними договорами буде повідомлена додатково на сайті Фонду і на сайті банку, у відділеннях банку і в соціальних мережах.

Фонд планує розробити план врегулювання і визначити найбільш ефективний спосіб виведення банку Аркада з ринку. Конкурс на залучення інвестора буде оголошений найближчим часом.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини