RU

До 13,50 за куб. Газпостачальники почали публікувати річні ціни на газ

27.05.2021, 12:19
До 13,50 за куб. Газпостачальники почали публікувати річні ціни на газ - Фото
Колаж: Аліна Подлєсна/LIGA.net
доповнено

Газопостачальні компанії почали публікацію річних і місячних тарифів на газ. Ціна газу за місячним контрактом на червень варіюється в діапазоні від 7,99 грн до 11,89 грн за кубометр, річних  – від 7,80 грн до 13,50 грн за кубометр, повідомляє консультаційний центр для населення ГазПравда.

У більшості компанії місячна ціна на червень 2021 року є нижчою, ніж річна пропозиція. Наприклад, у Чернівецькій обласній енергопостачальній компанії різниця досягає 5 грн за кубометр: 8,50 грн в червні проти 13,50 грн за річним контрактом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У деяких постачальників навпаки – річна пропозиція більш вигідна. Зокрема, у компаній Закарпаття енергозбут, Газпромпостач і Гласкомерц.

У постачальників Йе Енергія, Мегаватт Енерго, Тас Енергія Країни річна та місячна ціни співпадають: 7,99 грн, 8,09 грн і 11,22 грн за кубометр відповідно.

Постачальник газу для Києва – КиївГазЕнерджи – поки не оприлюднив річну і місячну пропозицію. Компанію може оштрафувати НКРЕКП за непрацюючий протягом місяця веб-сайт.

Також не опублікував нові тарифи Постачальник останньої надії (НАК Нафтогаз України).

У ГазПравді нагадують, що за умовами дії базових річних тарифних планів, ціни на газ протягом 12 місяців можуть змінюватися тільки в бік зниження. З 1 травня саме річні пропозиції діють як базові. Всіх споживачів, які раніше користувалися місячними пропозиціями, постачальники автоматично перевели на річні тарифи.

Доповнено. КиївГазЕнерджи опублікував річний тариф на газ – 8,70 грн за кубометр. Також компанія відновила роботу сайту.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини