RU

Для Януковича купили телестанції, які транслюватимуть TBi

14.11.2012, 11:16
Для Януковича купили телестанції, які транслюватимуть TBi - Фото
Фото: president.gov.ua
Головне управління санаторно-курортних закладів в АР Крим Державного управління справами 7 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ НПК Ромсат на придбання трьох головних цифрових телевізійних станцій на суму 1530000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

До складу кожної з станцій входить антенний пост з необхідним комплектом супутникових та ефірних антен, включаючи антенні LNB-конвертери, кабелі та інженерне обладнання. Придбані станції повинні забезпечувати прийом аналогових і цифрових ТБ каналів, і передачу ТВ сигналу через ВОЛЗ у віддалені будівлі. У конкурсній документації опублікований перелік 47 телеканалів, які мають транслюватися за допомогою придбаних станцій. До цього переліку включено телеканал ТВі, трансляцію якого перед парламентськими виборами було заборонено в багатьох регіонах України, зазначає видання.

Разом з тим Головне управління санаторно-курортних закладів в АР Крим Держуправління справами 25 жовтня скасувало свій тендер на монтаж телестанцій в смт. Форос, смт. Масандра та Діброва-2 (територія Кримського природного заповідника) через відсутність конкурсних пропозицій.

Головне управління санаторно-курортних закладів в АР Крим Держуправління справами після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах в 2010 році провело низку тендерів на реконструкцію державних резиденцій в Криму на загальну суму 380 970 000 грн. Крім цього управління придбало спортивний інвентар, меблі, столовий посуд, текстильні вироби та освітлювальне обладнання на 10,97 млн. грн., автомобіль швидкої допомоги Mercedes-Benz Sprinter за 1,94 млн.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини