RU

Для відновлення залізниць треба понад 400 млн. грн.

01.08.2008, 14:53

Залізничники вже відновили рух поїздів із зменшеною швидкістю майже на всіх пошкоджених стихією ділянках. водночас, за словами заступника генерального директора "Укрзалізниці" Михайла Костюка, на проведення подальших робіт залізницям треба понад 400 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в "Укрзалізниці", М. Костюк відзначив, що процедуру першочергового відновлення колії не можна розглядати як повне відновлення. Так, на наступному етапі буде проведено закріплення аварійного відновлення і зміцнення берегів у тимчасовому режимі. Після цього буде проведено капітальне відновлення колії і ремонт підпірних стінок. Загалом, за його словами, необхідно побудувати 2,5 км підпірних стінок.

Наступного року, вважає М. Костюк, потрібно приділити підвищену увагу питанню забезпечення Львівської залізниці спецтехнікою. "Техніка, яка використовується зараз, експлуатується вже понад 20 років. Ця техніка справна, але вона дуже витратна, так і продуктивність залишає бажати кращого. Треба посилити ремонтні підрозділи, доозброїти мостопотяги та шляхові машини Львівської залізниці", - наголосив він.

Головними причинами важких наслідків зливи залізничники називають неорганізовану вирубку лісів і занедбані гирла. Також, зазначають в "Укрзалізниці", на розмір збитку вплинуло і те, що після зливи 2001 року капітального ремонту багатьох об'єктів так і не було проведено.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини