RU

Для підготовки до зими Тимошенко хоче "розморозити" Раду

05.10.2009, 10:35

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернеться до Голови Верховної Ради і лідерів парламентських фракцій з проханням розблокувати роботу парламенту для внесення змін у низку законів щодо забезпечення підготовки до осінньо-зимового періоду 2009-2010 рр. Про це глава уряду заявив сьогодні під час наради з головами обласних державних адміністрацій.

"Я звернуся до голови Верховної Ради і лідерів фракцій для того, щоб розблокували парламент. Необхідно прийняти низку змін у закони для підготовки до зими. На сьогодні це просто нечесно і несправедливо щодо кожної людини продовжувати блокування Верховної Ради, коли вже нагромадилося за останні місяці безліч питань, які необхідно вирішувати", - сказала Ю.Тимошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, Прем'єр-міністр попросила губернаторів поставити перед главою держави питання погашення заборгованості підприємств ТКЕ через "Ощадбанк". "І якщо у вас сьогодні буде зустріч з Президентом, передайте всі необхідні інформаційні дані, що є повна готовність всієї системи ТКЕ, "Ощадбанку", НБУ, уряду України провести розрахунки через "Ощадбанк". За словами Ю.Тимошенко, для цього потрібен лише один дзвінок Президента.

Нагадаємо, раніше Кабмін прийняв постанову "Деякі питання фінансування розрахунків за природний газ суб'єктів господарювання, що виробляють теплову енергію, споживану населенням" N392, яке дозволяє під гарантії уряду розрахуватися за газ запозиченими в "Ощадбанку" коштами.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини