RU

Для боротьби із завищенням цін на міндобрива і продукцію ГМК відкриють "гарячу лінію"

26.11.2008, 10:42

У Міністерстві промислової політики України для відповідного реагування на факти завищення цін постачальниками металопродукції і хімічних товарів буде організовано "гарячу" лінію. Про це йшлося під час наради голови Мінпромполітіки Володимира Новицького з фахівцями Міністерства економіки, представниками металургійної і хімічної галузей, де обговорювалася ситуація щодо цін на продукцію підприємств гірничо-металургійного і хімічного комплексів.

Як повідомляє прес-служба Мінпромполітіки, тепер всі, хто має інформацію щодо збільшення цін на свою продукцію вітчизняними металовиробниками і виробниками мінеральних добрив, можуть повідомити фахівцям Міністерства.

Зокрема на виконання доручень Прем'єр-міністра України прийнято рішення на офіційному сайті Мінпромполітіки і Мінекономіки регулярно розміщувати довідкову інформацію для споживачів щодо цін на продукцію всіх підприємств ГМК і хімічної галузі.

Нагадаємо, раніше під час наради з питань формування резерву енергетичного вугілля і розрахунків щодо нього Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зазначила, що приватні підприємства ГМК і хімічної промисловості не виконують на сьогодні всіх умов Меморандуму, підписаного з Кабінетом Міністрів.

10 листопада власники підприємств гірничо-металургійного комплексу підписали Меморандум про взаєморозуміння з Кабінетом Міністрів, Федерацією металургів, об'єднаннями профспілок. Документ передбачає підтримку підприємств ГМК у період кризи, а також їхні зобов'язання з дотримання прав трудових колективів підприємств.

17 листопада Меморандум з Кабінетом Міністрів України підписали представники хімічної галузі. Меморандум передбачає заходи щодо стимулювання внутрішнього ринку хімічної промисловості, захисту конкуренції на внутрішньому ринку від демпінгового імпорту, заходи щодо захисту трудових колективів. Документ підписали представники ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот", ВАТ "Концерн Стирол", ВАТ "Рівнеазот", ВАТ "Азот" м. Черкаси, ВАТ "Одеський припортовий завод", ЗАТ "Кримський титан", ВАТ "Сумихімпром", ЗАТ "Украгрохімхолдинг", ЗАТ "Росава", ВАТ "Укрпластик", ВАТ "Чернігівське хімволокно", ТОВ "Карпатнафтохім", ЗАТ "Енерготрансінвест", представники профспілки співробітників хімічної і нафтохімічної промисловості і Спілки хіміків України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини