RU

Для безпеки польотів пропонують створити Державіанагляд

06.08.2008, 12:12

У Державній авіаційній адміністрації України необхідно створити Державіанагляд, до функцій якого входило б здійснення контролю за дотриманням всіма суб'єктами авіаційної діяльності вимог із безпеки польотів. Про це заявив заступник Міністра транспорту і зв'язку України, голова Державіаадміністрації Олександр Давидов.

Як повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку, Державіаадміністрації не вистачає персоналу для здійснення повного контролю за безпекою польотів цивільної авіації. Аудитори ІКАО, зокрема, зазначили, що нестача інспекторського персоналу ускладнює реалізацію у повному обсязі нагляду з боку держави у сфері організації повітряного руху.

За даними транспортного відомства, професійний рівень фахівців не підлягає сумніву, але це не завжди компенсує потребу в їхній кількості. "Потрібно створити в Державіаадміністрації окреме управління - Державіанагляд - для здійснення контролю за дотриманням всіма суб'єктами авіаційної діяльності вимог із безпеки польотів", - вважає О. Давидов.

Державіаадміністрація продовжує обговорювати з Міністерством фінансів України можливість збільшити фінансування на утримання апарату інспекторів з безпеки польотів для розв'язання проблем, пов'язаних із забезпеченням міжнародних зобов'язань України з нагляду за безпекою національної цивільної авіації.

Нагадаємо, за 7 місяців цього року аварійність на авіатранспорті збільшилася з 40 у 2007 році до 86 інцидентів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини