RU

ДК "Укргазвидобування" нарощує виробництво зрідженого газу

13.05.2010, 10:55

У квітні 2010 року виробництво зрідженого газу (пропан-бутан) підприємствами ДК "Укргазвидобування" збільшилося порівняно з квітнем 2009 року на 1,3 тис. т (7,5%) до 19 тис. т. Усього з початку року виробництво становило 74,4 тис. т, на 1,4 тис. т (2%) більше ніж у січні-квітні 2009 року. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі компанії.

"Приріст виробництва пропан-бутана дасть змогу забезпечити потреби українських споживачів. Інтенсифікація виробництва зрідженого газу також є одним із кроків реалізації нашої мети - перетворення "Укргазвидобування" в ефективну і прибуткову бізнес-структуру" - заявив директор компанії Юрій Борисов.

ДК "Укргазвидобування" - найбільший виробник зрідженого газу в Україні. На частку компанії припадає близько 30% вітчизняного ринку пропан-бутана. За підсумками 2009 року, підприємства ДК "Укргазвидобування" виробила 234,3 тис. т зрідженого газу.

"Враховуючи збільшення попиту на пропан-бутан, компанія продовжуватиме нарощування обсягів його виробництва", - йдеться у повідомленні компанії.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини