RU

Disney відзвітувала про мільярдні річні втрати. Компанія збиткова вперше за свою історію

13.11.2020, 19:58
Disney відзвітувала про мільярдні річні втрати. Компанія збиткова вперше за свою історію - Фото
Фото: depositphotos.com

Американська Walt Disney  опублікувала звітність за четвертий квартал і фінансовий рік, що закінчився 3 жовтня 2020 року. Компанія отримала чистий збиток за рік у розмірі $2,8 млрд проти чистого прибутку $10,4 млрд у 2019 році.

Зазначається, що збитки за квартал склали $710 млн проти прибутку $777 млн ​​роком раніше, а виручка компанії за рік знизилася на 6%, до $65,4 млрд. У четвертому кварталі 2020 фінансового року виручка Disney впала на 23% і склала $14,7 млрд.

Инфографика: CNBC

Інфографіка: CNBC
Компанія зазнає збитків за результатами другого кварталу поспіль. Цікаво, що Disney не отримувала квартальних збитків із 2001 року, про це писало The Wall Street Journal. А річного збитку компанія не фіксувала за весь час ведення розрахунків із 1980 року, передає MarketWatch.

На результати кварталу і фінансового року негативно вплинув коронавірус, йдеться у звіті компанії. Найсуттєвіше вплив помітно в категоріях "Парки", "Розваги" і "Продукти". Однак, незважаючи на результати звітності, акції Disney стали рости після її публікації. Це пов'язано з тим, що компанія перевершила прогнози аналітиків, які очікували від неї гірших результатів.

  • У вересні 2020 року Disney повідомила про плани звільнити 28 000 працівників через коронакризу.
  • У лютому 2020 року голова Disney залишив свій пост після 15 років роботи.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини