RU

Єдина методика тарифоутворення в ЖКГ може з'явитися вже до осені, - експерт

13.07.2011, 12:33

Потреба в приватних інвестиціях змусить владу вирішити питання з розрахунком тарифів на житлово-комунальні послуги вже найближчої осені. Про це заявив голова Української асоціації виробників альтернативного твердого палива Іван Надєїн.

"Жоден з серйозних приватних інвесторів не прийде в житлово-комунальне господарство доти, поки не буде вирішено питання з розрахунком тарифів. Як можна вкладати у щось гроші, якщо ти не знаєш, за якою ціною будеш продавати свій товар через місяць, через рік або через два? Тому нам потрібна зрозуміла і прозора формула розрахунку тарифів на житлово-комунальні послуги, інакше галузь з фінансової мілини не зрушиться ніколи", - сказав Надєїн.

За оцінками експерта, на реформу ЖКГ потрібно близько 90-100 млрд.грн., а поточна заборгованість підприємств теплокомуненерго за опалювальний сезон 2010-2011 рр. складає 5,1 млрд. грн. "ЖКГ в боргах, як в шовках, і в цій ситуації одна надія на приватних інвесторів. Влада це розуміє, тому до осені можна чекати розробки єдиної універсальної методики розрахунку тарифів", - прогнозує Надєїн.


ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини