RU

Держземінспекція виявила 45 тис. порушень у сфері земельних відносин

11.02.2011, 16:20

Минулого року державні інспектори Держземінспекції працювали над усуненням порушень у сфері земельних відносин. Спільно з прокуратурою та іншими органами здійснювали контроль за використанням і охороною земель.

Як повідомляє прес-служба уряду, усього у 2010 році інспекційні підрозділи провели 69,3 тис. перевірок, виявили 45,6 тис. порушень, видали 44,8 тис. розпоряджень, склали 25,3 тис. протоколів про адміністративні правопорушення, притягнуті до адміністративної відповідальності 20 тис. людей, на яких накладено штрафів на суму 5,5 млн. грн. З порушників стягнуто 3,1 млн. грн. - 56% від накладених штрафів.

До прокуратури інспекційні підрозділи спрямували понад 5,6 тис. матеріалів, за якими порушено 88 кримінальних справ.

До органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування державні інспектори спрямували 12,6 тис. клопотання. Однак із загальної їхньої кількості задоволено лише 5778, відмовлено у виконанні вимог - 2364, на інші - не отримана відповідь.

За порушення вимог земельного законодавства нараховано збиток, заподіяний державі внаслідок самовільного заняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням і зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, на загальну суму понад 141 млн. грн. у 7580 випадках.

Зараз інспекційні підрозділи Держземінспекції продовжують здійснювати контроль за використанням і охороною земель.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини