RU

Держмитслужба: Чорноморський флот РФ повинен платити, як всі

28.11.2012, 11:06
Держмитслужба: Чорноморський флот РФ повинен платити, як всі - Фото
9ab0bf7c98190144107804d5617f8a12.jpg
Чорноморський флот Російської Федерації повинен сплачувати податки відповідно до законодавства України. Про це сказано в заяві Державної митної служби України.

У відомстві зазначили, що Чорноморський флот РФ здійснює свою діяльність на території України відповідно до угоди між Україною і РФ. "Ні законодавством України, ні міжнародними договорами, ратифікованими Верховною Радою України, не передбачені пільги в оподаткуванні при ввезенні на митну територію України товарів, що надходять на адресу військових формувань Чорноморського флоту РФ. Угодою встановлено, що Чорноморський флот РФ повинен платити податки відповідно до законодавства України", - йдеться у повідомленні.

Держмитслужба наполягає на сплаті всіх необхідних митних платежів та зборів Чорноморським флотом РФ при імпорті палива на територію України.

"Державна митна служба вважає, що ця операція повинна оподатковуватися згідно з чинним законодавством на території України, тобто зі сплатою всіх необхідних платежів", - сказав в інтерв'ю інформаційному агентству Інтерфакс-Україна перший заступник голови Держмитслужби Олександр Дороховський.

Він також повідомив, що між Україною і Росією тривають переговори з питання необхідності сплати митних зборів при ввезенні на територію України вантажів, призначених для ЧФ РФ. "Переговори ведуться. Ми свою точку зору продовжуємо відстоювати", - сказав Дороховський.

Нагадаємо, за даними МЗС Росії, Севастопольська митниця контролює понад 14 тисяч тонн дизельного палива, необхідного для виконання флотом поставлених завдань.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини