Держмитслужба: Чорноморський флот РФ повинен платити, як всі

28.11.2012, 11:06
Держмитслужба: Чорноморський флот РФ повинен платити, як всі - Фото
9ab0bf7c98190144107804d5617f8a12.jpg

Держмитслужба наполягає на сплаті всіх необхідних зборів Чорноморським флотом РФ при імпорті палива на територію України

Чорноморський флот Російської Федерації повинен сплачувати податки відповідно до законодавства України. Про це сказано в заяві Державної митної служби України.

У відомстві зазначили, що Чорноморський флот РФ здійснює свою діяльність на території України відповідно до угоди між Україною і РФ. "Ні законодавством України, ні міжнародними договорами, ратифікованими Верховною Радою України, не передбачені пільги в оподаткуванні при ввезенні на митну територію України товарів, що надходять на адресу військових формувань Чорноморського флоту РФ. Угодою встановлено, що Чорноморський флот РФ повинен платити податки відповідно до законодавства України", - йдеться у повідомленні.

Держмитслужба наполягає на сплаті всіх необхідних митних платежів та зборів Чорноморським флотом РФ при імпорті палива на територію України.

"Державна митна служба вважає, що ця операція повинна оподатковуватися згідно з чинним законодавством на території України, тобто зі сплатою всіх необхідних платежів", - сказав в інтерв'ю інформаційному агентству Інтерфакс-Україна перший заступник голови Держмитслужби Олександр Дороховський.

Він також повідомив, що між Україною і Росією тривають переговори з питання необхідності сплати митних зборів при ввезенні на територію України вантажів, призначених для ЧФ РФ. "Переговори ведуться. Ми свою точку зору продовжуємо відстоювати", - сказав Дороховський.

Нагадаємо, за даними МЗС Росії, Севастопольська митниця контролює понад 14 тисяч тонн дизельного палива, необхідного для виконання флотом поставлених завдань.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам