RU

Держмитслужба поставила планку в 20 млрд. грн.

29.03.2010, 16:20

Митна служба України може збільшити надходження до державного бюджету щонайменше на 20 млрд. грн. Про це на нараді з керівниками митних органів заявив глава Державної митної служби Ігор Калетник.

Як повідомляє прес-служба відомства, І.Калетник зазначив: "Головне завдання митних органів - виведення внутрішнього ринку з тіні. Для цього в нас є досить інструментів і важелів впливу".

За його словами, реалізація цього завдання передбачає також створення рівних конкурентних умов для всього бізнесу. "Митні органи мають працювати за єдиним підходом, незалежно від географічного розташування і навантаження. Митниця має перебудуватися, акцент має зміститися на ефективне надання адміністративних послуг фізичним особам і суб'єктам підприємницької діяльності. Тільки за цих умов митниця може розраховувати на повноцінне партнерство з боку бізнесу", - вважає глава Держмитслужби.

І.Калетник наголосив, що акцент має ставитися на забезпечення достовірності декларування. "Інакше кажучи, має бути підвищений контроль за визначенням коду товару (від нього залежить ставка мита) і кількісних показників. Ці заходи, передусім, спрямовані на так званий "тіньовий" сектор, робота саме у цьому напрямі призведе до "детенізації" імпорту. Внаслідок цієї роботи митна служба може збільшити надходження до державного бюджету щонайменше на 20 млрд. грн.", - впевнений він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини