RU

Держкомстат: обсяг субсидій на оплату ЖКП за півроку знизився

21.07.2010, 15:45

У першому півріччі 2010 року субсидії на компенсацію оплати житлово-комунальних послуг отримали 327 тисяч сімей, що становило 86,2% від тих, що звернулися.

Як повідомили у Державному комітеті статистики, 260,6 тис. сімей, що отримали субсидії, проживають у міській місцевості, 66,4 тис. - у сільській. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість сімей, якою призначені субсидії, зменшилася на 31%.

Загальна сума субсидій на оплату послуг ЖКГ за півроку становила 31,9 млн. грн., що на 8,4 млн. грн. менше, ніж за перше півріччя 2009 р. У міських поселеннях призначено субсидії на 28,9 млн. грн., у сільських - 3 млн. грн.

У червні 2010 р. кількість сімей, що отримали субсидії на послуги ЖКГ, становило 1,3% від загальної кількості сімей в Україні. Найбільша кількість субсидій була виділена сім'ям у Кіровоградській, Харківській і Чернігівській областях, найменше - у Севастополі, Рівненській і Днепропетровській областях.

Середній розмір субсидії на оплату житилокомпослуг на одну сім'ю у червні порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 8,2% і становив 60,8 грн. Серед регіонів найбільший розмір спостерігався в Полтавській, Львівській і Рівненській областях (95,6-89,4 грн.), найменший - в Закарпатській і Херсонській областях (8,4 і 11,5 грн. відповідно).

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України спростив механізм призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини