RU

Держкомрезерв очолив регіонал

25.03.2010, 16:40

Сьогодні, 25 березня, перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв представив колективу Державного комітету України з державного матеріального резерву нового главу Миколу Злочевського.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Держкомрезерву, зокрема, А.Клюєв подякував попереднього главу Володимира Альохіна, який з грудня 2009 року очолював Держкомрезерв, і трудовий колектив за роботу. "Ви зберігали і поповнювали матеріальний резерв країни у досить непростий час… навіть за умови економічної кризи вам вдалося забезпечити стабільну роботу області. Уряд покладає на вас великі надії, ми зі свого боку зробимо все необхідне для того, щоб Міністерство фінансів забезпечило фінансування. Резервний фонд країни має бути забезпечений і працювати стабільно", - зазначив А.Клюєв.

За словами М.Злочевського, перед Держкомрезервом стоять серйозні виклики і завдання. "Насамперед йдеться про підготовку матеріально-технічних баз, виконання плану оновлення матеріальних цінностей державного резерву на 2010 рік, підготовку до закупівлі зерна нового урожаю і об'ємів накопичення матеріальних цінностей мобілізаційного резерву. Переконаний, що ми гідно виконаємо всі завдання, які стоять перед нами", - сказав він.

М.Злочевський в 90-х займався нафтодобуванням. У 2002 році став народним депутатом, що увійшов до фракції СДПУ (о) Віктора Медведчука. Увійшов до комітету щодо ТЕК. У 2004 році очолив Держкомітет з природних ресурсів. У 2006 році став нардепом за списками Партії регіонів.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини