RU

Держфінансування промисловості припинено - Мінекономрозвитку

12.05.2014, 18:03
Держфінансування промисловості припинено - Мінекономрозвитку - Фото
Павло Шеремета
Державне інвестування галузей української промисловості призупинено, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета.

Як повідомляє прес-служба Мінекономіки, Шермета зазначив, що це вимушений і тимчасовий захід. "Протягом наступних шести місяців держава не зможе фінансувати виробництво. Ми обрізали це фінансування, щоб не скорочувати всі соціальні програми, хоча деякі з них все ж довелося зменшити. Однак, якщо вже урізати ці капітальні видатки, то слід робити це короткостроково", - сказав він.

Міністр також зазначив, що український уряд продовжує підтримувати вітчизняне виробництво і працює над залученням коштів інших країн і приватних інвесторів. "У виробництво залучаються кошти інших держав  і не тільки міжнародних фінансових організацій. Якщо створити хороший інвестиційний план, хорошу картинку інвестиційних можливостей в країні, ми можемо приватним інвесторам з усіх країн світу, в тому числі, і з України, пропонувати ці можливості. Потрібно залучати приватний капітал максимально", - сказав Шеремета.

Голова Мінекономрозвитку додав, що в майбутньому державні гарантії будуть застосовуватися як дієвий інструмент, проте важливо використовувати їх обережно і максимально прозоро.

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, спад промвиробництва в березні 2014 року порівняно з березнем 2013 року прискорився до 6,8% з 3,7%, зафіксованих в лютому 2014 року порівняно з лютим 2013 року.

У цілому за 2013 падіння промислового виробництва в Україні в 2013 році склало 4,7 % порівняно з 0,5 % в 2012 році.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини