RU

Держфінпослуги бере перерву на півроку для розслідування корупції у відомстві

26.10.2010, 15:00
Держфінпослуги бере перерву на півроку для розслідування корупції у відомстві - Фото
a02dd2dbb9db92b57147f99264b44c9f.jpg

Держфінпослуги бере перерву на півроку для розслідування корупції у відомстві
Державна комісія з регулювання ринку фінансових послуг України почне працювати не раніше ніж через півроку. До цього буде розбиратися з наслідками масштабної корупції у відомстві. Про це повідомив на прес-конференції глава комісії Василь Волга (на фото).

"Через п'ять-шість місяців можна буде сказати: комісія починає працювати за весь час з 2003 року. До цього була "шарашкіна контора", яку створили з метою... ну, прокуратура скаже зрештою, з якою метою і що там робили відповідальні особи, до того ж багато говорячи про свій професіоналізм", - сказав В.Волга, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Раніше В.Волга повідомив журналістам, що, за результатами перевірки діяльності комісії з 2004 до 2009 року включно, були виявлені невідповідності паперової інформації та електронної інформації, розміщеної у державному реєстрі фінансових установ, внаслідок чого, за словами В.Волги, з'ясувалося, що половина ринку фінансових послуг в Україні працює за межами правового поля, без ліцензійних документів, належно оформлених .

Василь Волга: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини