RU

Держава знайшла 27 млн.грн. на житло для охорони Януковича

26.06.2012, 10:56
Держава знайшла 27 млн.грн. на житло для охорони Януковича - Фото
Показові виступи бійців УДО влітку минулого року в Маріїнському парку в Києві
Управління державної охорони України 19 червня за результатами тендера уклало угоду з ТОВ ДБК-Партнер на придбання квартир в Києві площею не менше 3350 кв. м. Вартість операції склала 26 990 000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Адреси і кількість придбаних квартир не повідомляються. Середня вартість придбаного житла становить близько $1 тис. за квадратний метр. Закупівля здійснена за рахунок державного бюджету.

Нагадаємо, головні завдання УДО спрямовані на забезпечення безпеки президента України, вищих посадових осіб держави, а також на охорону адміністративних будівель та об'єктів органів державної влади України. У сфері відповідальності УДО - охорона глав іноземних держав, парламентів і урядів та членів їхніх сімей, керівників міжнародних організацій, які прибувають в Україну чи перебувають на її території.

У лютому 2012 року УДО очолив колишній співробітник СБУ і Служби зовнішньої розвідки Зіновій Кулик, уродженець Костянтинівки Донецької області.

У травні 2012 року уряд розпочав реалізацію програми "Доступне житло". Протягом місяця іпотечні кредити за цією програмою змогли отримати лише 40 сімей по всій Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини