RU

Держава виділила майже 4 млн.грн. на телешоу Поплавського

11.04.2013, 11:15
Держава виділила майже 4 млн.грн. на телешоу Поплавського - Фото
Михайло Поплавський
Міністерство культури України 1 квітня уклало угоду з міжнародним благодійним фондом Обдаровані діти України на проведення дитячого конкурсу "Крок до зірок". Вартість угоди склала 3,75 млн.грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Гроші з державного бюджету виділені на проведення вокально-хореографічного дитячого конкурсу, який транслюється на Першому національному телеканалі.

Торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки авторські права на телепроект належать благодійному фонду з 2006 року.

Директором і засновником БФ Обдаровані діти України є ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

Державний бюджет раніше також фінансував фестиваль Поплавського. У 2012 році на нього було виділено 5 млн.грн., які були розподілені між виконавцями окремих робіт.

До цього протягом двох років даних про державне фінансування не було, оскільки в 2009 році, за даними міністра культури Василя Вовкуна, окремий рядок у держбюджеті з фінансування "Кроку до зірок" було знято.

За матеріалами  Наші гроші
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини