RU

Держава спрямує на молодіжне кредитування 60 млн. грн.

26.01.2011, 12:30

У державному бюджеті на 2011 рік передбачено збільшення фінансування пільгових молодіжних кредитів на житло до 60 млн. грн., з місцевих бюджетів планується залучити близько 40 млн. грн. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції глава правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рісухін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Рісухин зазначив, що статутний капітал Фонду в 2011 році буде збільшено на 31 млн. грн., за рахунок чого також будуть надаватися кредити молодим сім'ям. "На програму часткової компенсації кредитів комерційних банків закладено 103 млн. грн. Щодо програми "Доступне житло", то Мінрегіонбуд пропонує виділити у 2011 році 332,7 млн. грн. Ці пропозиції зараз перебувають на відпрацюванні у Мінфіні", - додав він.

За словами Л.Рісухіна, очікується, що у 2011 році Фонди усіх програм нададуть державну підтримку на придбання житла на суму близько 465 млн. грн., і за умови своєчасного надходження цих коштів з держбюджету отримати підтримку в купівлі житла зможуть близько 3 тисяч громадян.

Крім того, він повідомив, що загалом, за підсумками 2010 року, за програмами Фонду було надано державну підтримку на купівлю житла в обсязі 273 млн. грн. Усього введено в експлуатацію 35 будинків.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини