RU

Держреєстр підприємців буде закритий два тижні. Що робити, якщо потрібен доступ

04.08.2020, 17:38
Держреєстр підприємців буде закритий два тижні. Що робити, якщо потрібен доступ - Фото
Фото: Міністерство юстиції

Міністерство юстиції з 5 серпня починає оновлення програмного забезпечення Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій. Оновлення завершиться 16 серпня. У цей період доступ до реєстру буде закрито, попередив мін'юст на офіційній сторінці у Twitter.

"Усі, хто подав документи для держреєстрації до 5 серпня 2020 року і бажає отримати результати адміністративної послуги, не чекаючи запуску нового програмного забезпечення реєстру, мають можливість скористатися скороченими термінами розгляду документів, для чого необхідно заплатити додаткову суму", - йдеться в роз'ясненні Мін'юсту.

Сума послуги визначена постановою Кабміну "Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських організацій у скорочені терміни".

На період оновлення ПЗ, міністерство готове надавати консультації у телефонному режимі.

Новий реєстр дозволить безкоштовно шукати інформацію на основі даних окремих підрозділів юросіб, формувати виписки після проведення будь-якої реєстраційної дії, вести облік сімейних фермерських господарств, закривати ФОПи, використовувати спрощену процедуру змін даних про юрособу.

У новому реєстрі можливо змінити вид діяльність юрособи, оскаржити заборону на видачу тієї чи іншої реєстрації. Також посилено засоби технічного захисту проти злому реєстру і контролю протидії рейдерству.

До реєстру введена нова категорія даних - «кінцевий бенефіціарний власник». Це дозволить підвищити якість інформації про кінцевих бенефіціарів власників і відокремити їх від засновників компаній.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини