RU

Держбюджет - врахували далеко не всі пропозиції депутатів

11.11.2019, 13:42
Держбюджет - врахували далеко не всі пропозиції депутатів - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Під час підготовки проекту держбюджету до другого читання від народних депутатів надійшли пропозиції на сотні мільярдів гривень, Кабмін багато відхилив. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на погоджувальній раді Верховної Ради.

За його словами, до другого читання надійшло "пропозицій на сотні мільярдів гривень", але уряд обирав найбільш пріоритетні пропозиції. "На жаль, ми змушені були вибирати пріоритети, тому, дійсно, далеко не все, що було рекомендовано і запропоновано народними депутатами, знайшло своє відображення в проекті", - сказав він.

У свою чергу, голова Верховної Ради Дмитро Разумков прогнозує розгляд і можливе прийняття проекту держбюджету-2020 на четвер, 14 листопада.

За його словами, на поточному пленарному тижні планується розглянути проект закону про держбюджет на 2020 рік.

"Я звертаюся до комітету з питань бюджету на своєму засіданні уважно розглянути і проаналізувати поданий урядом проект бюджету - чи враховані ті бюджетні висновки Верховної Ради, які були запропоновані, і дати висновок комітету народним депутатам, щоб, найімовірніше, в четвер ми могли розглянути цей законопроект і, можливо, якщо все буде добре, підтримати і затвердити держбюджет на 2020 рік", - сказав він.

Читайте також: Все про бюджет Гончарука (або Гройсмана?). Як буде жити Україна у 2020 році

Читайте російською: Гончарук о госбюджете: Учли далеко не все предложения депутатов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини