RU

Депутати списали сотні мільйонів боргів Укроборонпрому

06.09.2012, 15:44
Депутати списали сотні мільйонів боргів Укроборонпрому - Фото
Фото: ukrspecexport.com
Верховна Рада України списала борги концерну Укроборонпром. За закон про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу, учасників державного концерну Укроборонпром та забезпечення їх стабільного розвитку N10034 проголосувало 240 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно із законом, списується заборгованість підприємств по платежах до Пенсійного фонду, фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Також списується заборгованість підприємств за теплову енергію, газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення. Крім цього, списуються пені, штрафні та фінансові санкції, нараховані на таку заборгованість перед суб'єктами господарювання.

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, заборгованість підприємств Укроборонпрому перед соціальними фондами становить 366 млн.грн., заборгованість за комунальні послуги - 146,3 млн.грн.

Нагадаємо, раніше ЛІГАБізнесІнформ писала, що 26 червня у військово-промисловому комплексі України відбулися масштабні зміни. Замість Дмитра Перегудова на Укроборонпром був кинутий топ-менеджер Рината Ахметова Сергій Громов.

Джерела на ринку озброєнь кажуть, що прихід Громова пов'язаний з намірами Ахметова щодо приватизації активів ВПК. Призначення Громова фактично вирвало контроль над фінансовими потоками Укроборонпрому з рук міністра оборони Саламатіна - колишнього голови держконцерну, так як Перегудов вважався саме його людиною. Саламатін як голова українського ВПК (нагадаємо, спочатку він обіймав посаду директора торгової збройової держкомпанії Укрспецекспорт, потім - голови новоствореного держконцерну Укроборонпром) запам'ятався проблемами навколо виконання півмільярдного іракського контракту.

Досьє на Дмитра Саламатіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини