RU

Депутати вже завтра хочуть обговорити бюджет-2011 з Азаровим

29.11.2010, 12:40
Депутати вже завтра хочуть обговорити бюджет-2011 з Азаровим - Фото
75ca625e00adcba831696f0b79795496.jpg

Депутати вже завтра хочуть обговорити бюджет-2011 з Азаровим

Депутати планують провести позачергове засідання Верховної Ради для роботи над проектом державного бюджету на 2011 рік і планують запросити у парламент на нараду Прем'єр-міністра Миколу Азарова. Про це йшлося сьогодні під час засідання погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, з ініціативою запросити у парламент на нараду М.Азарова виступив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Звертаючись до спікера Володимира Литвина, О.Єфремов сказав: "Можливо, нам завтра необхідно з вашою участю запросити Прем'єр-міністра і в перерву (в пленарному засіданні о 12:00, - ред.) порадитися, як ми будемо завершувати нашу роботу в поточному році".

Також О.Єфремов зазначив, що, можливо, доведеться або вносити зміни до Регламенту Верховної Ради і ще один тиждень працювати в пленарному режимі, або провести позачергове засідання.

У свою чергу, Голова Верховної Ради підтримав пропозицію запросити М.Азарова у парламент, зазначивши тільки, що необхідно узгодити час для того, щоб час зустрічі з депутатами не збігся з прийомом іноземних гостей. В.Литвин наголосив, що, на його думку, таку зустріч краще провести завтра і не відкладати на середу.

"Йдеться про проект державного бюджету. Ми розраховували, що цей документ надійде у Верховну Раду на цьому тижні... Поки робота над бюджетом триває. Виникає питання, коли ми можемо завершити його розгляд і прийняте остаточне рішення. У нас контрольний день - 23, максимум 24 (грудня, - ред.). Можна було б піти на такий крок, можна було б провести додаткове засідання Верховної Ради, скажімо, наступної середи (8 грудня, - ред.). Вранці засідання, а після обіду - парламентські слухання. Розглянути представлення бюджету за повною програмою і визначитися, яке у нас надалі буде ставлення до цього основного економічного документа. Затягувати далі не можна", - сказав В.Литвин.

Нагадаємо, на 8 грудня на 15:00 заплановані парламентські слухання на тему: "Українці в світі".

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини