Депутати подали понад 16 000 правок до "антиколомойського" закону: автори

До другого читання законопроекту №2571-д, що регулює процедури банкрутства і націоналізації банків (так званий "антиколомойський" закон), подано близько 16 335 поправок. Про це повідомив народний депутат фракції Голос і член фінансового комітету Верховної Ради Ярослав Железняк.
За словами депутата, редагування продовжували надходити до 22:00 понеділка, 6 квітня, який був останнім днем їхнього прийому.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
"Отже, після 22:00 потенціал щодо поправок зник і більше їх не надходило. Тож фінальна цифра і абсолютний рекорд українського парламенту отримує закон про банки і 16 000+ поправок до нього! Орієнтовна точна цифра 16 335, але поки секретаріат працює над зведенням", - написав Железняк у Facebook.
Також депутат опублікував список авторів поправок. На першому місці - виключений із фракції Слуга народу Антон Поляков (понад 6000 правок). За ним - депутати, які можуть бути лояльні до олігарха Ігоря Коломойського: керівник депутатської групи "За майбутнє" Віктор Бондар (1911), Дмитро Чорний зі Слуги народу (1781), Ольга Василевська-Смаглюк (СН, 1689), Олег Дунда (СН , 1656), Сергій Демченко (СН, 1463), Олександр Дубінський (СН, 1199).
Читайте також: Фінанси - також на карантині. Україні терміново потрібні мільярди доларів. Де їх взяти?
- МВФ очікує від української влади прийняття у другому читанні "антиколомойського" закону, секвестру держбюджету і адекватної реалізації земельної реформи для надання розширеної допомоги Україні. За даними FT, мова йде про суму в $8 млрд. Співпраця з МВФ відкриє можливість для отримання допомоги від інших донорів - Світового банку, ЄС.
- Як заявляв міністр фінансів Сергій Марченко, Україна погодила з МВФ рамку доходів і дефіциту держбюджету на 2020 рік і сподівається отримати від Фонду $5 млрд для фінансування дефіциту до кінця року.
Читайте російською: Депутаты подали свыше 16 000 правок к “антиколомойскому” закону: список авторов
Комментарі