RU

Депутати оскаржили у суді розгляд Податкового кодексу

17.06.2010, 17:40

Група народних депутатів оскаржила у Вищому адміністративному суді рішення Верховної Ради України внести до порядку денного сесії урядовий проект Податкового кодексу. Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни, глава Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Сергій Тєрьохін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тєрьохін зазначив, що урядовий проект Податкового кодексу розглядається сьогодні у парламенті з порушенням статей 100, 101, 107, 108, 109 і 112 Закону про Регламент Верховної Ради. "Сьогодні група народних депутатів звернулася до Вищого адміністративного суду з тим, щоб оскаржити рішення Верховної Ради, яке було прийнято два дні тому, про розгляд сьогодні цього законопроекту", - сказав він.

За словами С.Тєрьохіна, це дає перспективу розгляду питання неконституційності процедури прийняття цього законопроекту. Він нагадав, що аналогічне рішення було прийнято Конституційним Судом згідно з антикризовим законом у сфері сільського господарства. "Є прецедент. Я просто попереджаю", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада розглядає у першому читанні урядовий проект Податкового кодексу.

Кабінет Міністрів вніс у Верховну Раду проект Податкового кодексу. Законопроект N6509 зареєстрований у парламенті 15 червня 2010 року. Як запевнив перший заступник Глави Верховної Ради Адам Мартинюк, Податковий кодекс буде прийнято до парламентських канікул, навіть якщо для цього доведеться продовжити сесію.

15 червня, Верховна Рада провалила проект Податкового кодексу народного депутата від НУНС Миколи Катеринчука. За те, щоб прийняти документ у першому читанні, проголосували 164 народні депутати. За те, щоб направити його на повторне перше читання, віддали голоси 169 парламентаріїв з 226 необхідних.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини