RU

Депутати кличуть Тігіпка у парламент

29.11.2010, 13:30

У п'ятницю, 3 грудня, під час засідання уряду депутати хочуть заслухати Віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка. Про це заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Ви знаєте, чомусь народні депутати останнім часом дуже люблять слухати Віце-прем'єр-міністра України Тігіпка, навіть тоді, коли він перебуває у плановій відпустці, і зараз знову виникла така необхідність поговорити про Податковий кодекс... а потім послухати про економічні реформи, зокрема про автоматичне відшкодування ПДВ. Такий настрій двох опозиційних фракцій, тому рішення прийнято, будемо просити Віце-прем'єр-міністра України взяти участь у роботі Верховної Ради України під час обговорення питань до уряду", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, крім того, депутати планують провести позачергове засідання Верховної Ради для роботи над проектом державного бюджету на 2011 рік і планують запросити у парламент на нараду Прем'єр-міністра Миколу Азарова.

Оподаткування: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини