RU

Депутати хочуть збільшити витрати держбюджету-2011 на 42 млрд. грн.

20.12.2010, 14:25

Депутати пропонують збільшити витрати проекту державного бюджету на 42 млрд. грн. Про це повідомив Глава Верховної Ради Володимир Литвин сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, усього, за словами В.Литвина, до 18:00 19 грудня до проекту було подано більше двох тисяч пропозицій. Наразі ці пропозиції відпрацьовуються. "Ви чудово розумієте, що коли уряд вносить бюджет, у них є певний резерв, який вони віддають на те, щоб врахувати деякі пропозиції депутатів. Кабмін каже, що резерв наразі становить 200 мільйонів гривень. Депутати з цим не згодні, керівники фракцій і з цим не згодні, і я з ними солідарний. Але ми всі чудово розуміємо, що 42 мільярди гривень не можуть бути отоварені, оскільки таких грошей немає", - сказав він.

Спікер зазначив, що у вівторок над пропозиціями, що надійшли, працюватиме парламентський Комітет з питань бюджету, а в середу о 14:00 відбудеться обговорення проекту з керівництвом Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, Верховна Рада України планує розглянути проект державного бюджету на 2011 рік (N7000) у другому читанні у четвер, 23 грудня. Це передбачено проектом розкладу засідань парламенту на 21-24 грудня.

14 грудня Верховна Рада прийняла за основу проект закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини