Депутат Холодов відреагував на розслідування про тютюновий бізнес

14.11.2019, 13:39
Депутат Холодов відреагував на розслідування про тютюновий бізнес - Фото
Андрій Холодов на засіданні фінансового комітету парламенту (скриншот відео: Радіо Свобода/YouTube)

"Слуга народу" буде судитися з журналістами: він заперечує зв'язки з тютюновим бізнесом

Депутат від Слуги народу Андрій Холодов заявив, що судитиметься з Радіо Свобода - він називає розслідування Схем наклепом і можливими "витівками політичних опонентів". Про це Холодов написав на своїй сторінці у Facebook.

Він продовжує заперечувати зв'язки з тютюновим бізнесом. За його словами, він продав компанію, що володіє сигаретними кіосками у 2017 році.

"Схеми (навмисне чи ні) наплутали з датою продажу кіпрської компанії іншому власнику, який довгий час просто не робив перереєстрацію адреси, що всі їхні розслідування зводить до нуля. Домовленість про продаж була ще в 2017-му, в 2018 з власників вийшли, що видно в реєстрі. Ще задовго до моєї політичної кар'єри і навіть (що важливо!) контрактів, які зараз дійсні, стосовно всіх тих МАФів за конкурсом, про які йдеться в розслідуванні", - стверджує Холодов.

Також він радить виданню звернутися до правоохоронних органів із приводу порушень із чеками, які журналісти виявили під час розслідування.

"Відносно порушень, які виявили з чеками в точках продажів, і про порушення у веденні бізнесу - зверніться, будь ласка, до правоохоронних органів із доказами, адже саме проти таких випадків ми зараз і ведемо боротьбу", - парирує депутат.

Він додає, що не порушував закону, коли їздив до родини на Кіпр під час слухань у фінансовому комітеті Верховної Ради, в якому він перебуває.

"З приводу поїздки до сім'ї, ще до неї дізнавався, чи потрібні якісь узгодження на мій від'їзд, щоб усе було за законом, в результаті виявилося, що законом це не врегульовано ніяк для депутатів, які йшли за партійними списками. Тут питання до регламентного комітету", - зазначив Холодов.

  • У жовтні Верховна Рада прийняла законопроект №1049 із правкою №8, за якою збільшується маржа заробітку для оптових і роздрібних продавців тютюнових виробів. Її активно підтримував заступник голови фінансового комітету Андрій Холодов. Виробники сигарет погрожували зупинити виробництво в Україні через цю поправку. А Схеми знайшли зв'язок Холодова з роздрібним тютюновим бізнесом.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев