RU

Депозити подорожчали. Огляд ринку

30.04.2021, 09:46
Депозити подорожчали. Огляд ринку - Фото
Автор зображення: Alimalisa (instagram.com/alimalisa_)

У квітні зафіксовано зростання прибутковості депозитів. Про це свідчить огляд актуальних депозитних програм у банках України, проведений LIGA.net (дані на 30 квітня). Підвищували ставки МТБ Банк і Мегабанк.

Прибутковість гривневих заощаджень зросла для періодів менше місяця (на 0,06 п.п. до 5,12% річних). Вклади терміном від півроку до року подорожчали на 0,04 п.п. до 7,34% річних. Прибутковість депозитів на термін понад рік зросла на 0,02 п.п. до 7,23% річних. Безстрокові заощадження не зазнали змін і пропонують 3,88% річних. Знизилися середні ставки для періодів від місяця і від трьох місяців (на 0,01 і на 0,02 п.п. до 5,46 і до 6,9% відповідно).

Ставки за доларовими внесками і так досить низькі, короткі терміни не досягають і 1%. Депозити на терміни від півроку подорожчали за останній місяць на 0,08 п.п. і пропонують 1% річних. Вклади на періоди понад рік не змінилися, їхня середня прибутковість становить 1,24% річних.

Ставки для євро трохи зросли, але також не досягли і 1%. Середня прибутковість становить 0,65% річних.

В огляді досліджувалися депозитні програми наступних банків: КредіАгріколь, БАНК ВОСТОК, OTП Банк, Універсал Банк, Альфа Банк, Акордбанк, АП БАНК, БТА Банк, Індустріалбанк, Конкорд, МТБ, Мегабанк, Ощадбанк, Перший інвестиційний банк, Південний, Піреус, Правекс-банк, ПриватБанк, ПроКредит банк, ПУМБ, Райффайзен банк Аваль, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрексімбанк, Юнекс.

Автор головного зображення: Alimalisa

Анна Ишутина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини