RU

День зарплати. Тимошенко рахує борги

27.02.2009, 09:33

У п'ятницю, 27 лютого, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяла провести нараду з питань заборгованості із заробітної плати на держпідприємствах. Організувати таку нараду глава уряду доручила під час засідання Кабміну у середу, 25 лютого.

При цьому на засіданні Міністр промислової політики Володимир Новицький повідомив, що зараз загальна заборгованість у 280 держпідприємствах становить 104 млн.грн, з них 99% припадає на оборонний комплекс. В інших галузях, за словами Міністра, практично немає боргів, за винятком одного хімічного і одного металургійного підприємств.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко у середу просила підготувати звіт щодо кожного державного підприємства і провести нараду з участю Міністра оборони Юрія Єханурова, але поки без директорів підприємств.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко попередила, що залишить без зарплати міністрів, якщо працівники підвідомчих їм підприємств не будуть вчасно отримувати заробітну плату. "Я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів?" - обурилася вона.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>

Що відбувається у компаніях в контексті кризи? У рамках порталу ЛІГА.net працює проект "Антикриза", де акумулюються історії компаній і людей, а також поради експертів, пов'язані контекстом фінансово-економічної кризи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини