RU

Дефіцит торгового балансу США досяг 14-річного максимуму

06.10.2020, 17:45
Дефіцит торгового балансу США досяг 14-річного максимуму - Фото
Фото: depositphotos.com

Дефіцит торгового балансу в США в серпні збільшився на 5,9% до $67,1 млрд. Це найвищий місячний показник дефіциту зовнішньої торгівлі товарами і послугами США за останні 14 років, пише  CNBC із посиланням на дані американського міністерства торгівлі.

Обсяг експорту за серпень виріс на 2,2% в порівнянні з серпнем 2019 року до $171,9 млрд. У той час, як імпорт за звітний період збільшився на 3,3% до $239 млрд.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

США вдалося скоротити дефіцит торгівлі товарами з Китаєм на 6,7% до $26,4 млрд.

За період січень-серпень торговий дефіцит США збільшився на 5,7% в порівнянні з вісьмома місяцями 2019 року і склав $421,8 млрд.

Президент  Дональд Трамп  обіцяв скоротити дефіцит торгового балансу США. За його ініціативи були введені або підвищені імпортні мита на сталь, алюміній, на більшість товарів із Китаю. США переуклали угоду про північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA) і ввели ряд заходів щодо стимулювання внутрішнього виробництва.

"Не дивлячись на всі вжиті заходи, американці все одно купують більше імпортних товарів, а попит на американську продукцію за кордоном залишається низьким", – пише видання.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net -  тільки головне у вашій пошті

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини