RU

Дефіцит і зростання цін на паливо. У Кабміні шукали заміну трейдеру Proton Energy

18.03.2021, 15:56
Дефіцит і зростання цін на паливо. У Кабміні шукали заміну трейдеру Proton Energy - Фото
Фото: pixabay.com

Ризиків дефіциту палива немає. Запасів нафтопродуктів достатньо для споживачів і проведення посівної кампанії. Про це сказав міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко на нараді з учасниками ринку, де обговорювалася заява Proton Energy Group (володіє мережею АЗС Glusco) про припинення поставок дизельного палива в Україну.

На нараді були присутні представники профільних асоціацій, АТ "Укргазвидобування", мережі АЗС ОККО, WOG, Амік, Укрнафта, Автотранс-Ойл, БРСМ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У міністерстві повідомили, що вже напрацьовано план для заміщення поставок і збереження цінової стабільності на ринку. Зокрема, йшлося про диверсифікацію джерел поставок дизельного палива і газу.

"Об'єми поставок, які реалізовувалися компанією Proton Energy, будуть повністю заміщені з інших альтернативних джерел. Всі імпортери і учасники ринку підтвердили, що в країні є наявність резервів з дизпалива і можливість швидкої заміни постачальників в разі потреби. Ризиків дефіциту палива немає. Стан запасів достатній для забезпечення потреб споживачів і проведення посівної кампанії", – заявив Петрашко.

Він також зазначив, що уряд вже працює на тим, щоб не допустити спекулятивного ажіотажу, який може бути викликаний заявами Proton Energy.

Крім того, в Мінекономіки звернули увагу, що зараз цінова ситуація в Україні знаходиться під впливом об'єктивного зовнішнього фактора – зростання цін на нафту по всьому світу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини