RU

ЄДАПС вже не зможе заробляти на акцизних голограмах

18.04.2012, 16:39
ЄДАПС вже не зможе заробляти на акцизних голограмах - Фото
Олександр Лавринович
Відповідну постанову Кабміну, проект якої підготувало Міністерство юстиції, було ухвалено сьогодні, 18 квітня, під час засідання уряду. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Лавринович зазначив, що постанова Кабміну була прийнята в зв'язку з тим, що сьогодні відносини, пов'язані із застосуванням обов'язкового голографічного захисту документів і груп товарів, більш не є предметом державного регулювання.

Міністр нагадав, що з метою зменшення фінансового навантаження на суб'єкти господарювання, в 2011 році був прийнятий ряд актів щодо скасування обов'язкового застосування голографічного захисту документів і груп товарів.

Таким чином, враховуючи скасування обов'язкового голографічного захисту документів і груп товарів, Кабінет міністрів погодив постанови, якими регулюються питання використання голографічного захисного елементу для захисту марок акцизного податку, з іншими нормативно-правовими актами, пояснив міністр юстиції.

Нагадаємо, виробництвом голограм в Україні займається концерн ЄДАПС. Вартість голограми на акцизній марці становить 6 копійок. За наявними даними, в рік в Україні виробляється 6 млрд. акцизних марок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини