RU

ЄДАПС подав до суду на Бродського і ЗМІ

08.12.2010, 13:10

Консорціум ЄДАПС подав у суди різних інстанцій сім позовів до глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського і декількох ЗМІ про захист честі, гідності, ділової репутації і про визнання недостовірної поширеної інформації. Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Тепер діям Бродського і ЗМІ, який поширював його наклепницькі заяви і публікував рекомендовані матеріали, дасть оцінку суд. Зокрема подані позови на газети "Дзеркало тижня" і "Дело", - зазначено у повідомленні.

У компанії наголошують, що загальна сума сплачених до бюджету України податків і зборів підприємствами консорціуму ЄДАПС становить понад 1,5 млрд. грн. Тільки за 10 місяців 2010 року перераховано майже 300 млн. грн.

"Водночас усі дії Бродського з дискредитації українського консорціуму мають загрозу економічної стабільності України, оскільки спрямовані на ослаблення боротьби держави з підробленням товарів і документів", - сказано у заяві.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ряду ЗМІ М.Бродський заявив, що в Україні створено приватну монополію на виробництво документів суворої звітності ЄДАПС, 90% прибутків якої осідають на закордонних рахунках. Він також повідомив, що Держкомпідприємництва зібрав інформацію з діяльності консорціуму ЄДАПС і направив її Президенту України, Прем'єр-міністру і Антимонопольному комітету.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини