RU

Данилишин засумнівався у заяві Ющенка щодо річної інфляції у 34%

05.09.2008, 15:20

Інфляція у 34%, про яку говорив Президент України Віктор Ющенко у своєму зверненні, - це індекс-дефлятор, який опосередковано пов'язаний із індексом споживчих цін. Про це заявив журналістам Міністр економіки України Богдан Данилишин.

"Той показник, про який ішлося - це просто індекс-дефлятор, який пов'язаний із цінами, що стосуються виробничих можливостей. Це зовсім іншого роду показник, який до споживчої системи… має опосередковане відношення", - сказав Б. Данилишин, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Б. Данилишин також наголосив, що у нинішній ситуації потрібно дуже ретельно підходити до трактування понять інфляційного процесу. "У нас є відповідні показники, які характеризують власне індекс споживчих цін, які характеризують ціни виробників, роль, значення і місце інфляції у системі ВВП, у тому числі показники, які визначають у системі ВВП значення цінового індексу, таким показником є індекс-дефлятор", - пояснив глава Мінекономіки.

Нагадаємо, раніше у своєму зверненні до українського народу із приводу подій у парламенті, Президент Ющенко заявив, що робота уряду і коаліції була неефективною і непрофесійною. "Замість системних реформ почато новий перерозподіл власності і абсолютно популістську роздачу пільг, грошей, а часто - й землі", - заявив Президент. За його словами, внаслідок таких дій Україна зіткнулася з інфляцією, яка у річному обрахунку становить 34%.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Богдана Данилишина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини