RU

Данилишин вважає, що період спаду виробництва подолано

10.12.2008, 11:20

Міністр економіки України Богдан Данилишин переконаний, що період спаду українського виробництва вже позаду. Про це він заявив сьогодні журналістам перед початком засідання Кабінету Міністрів України.

"Є низка тенденцій, які вже дозволяють говорити про те, що пік спаду нашого виробництва пройдено наприкінці листопада", - сказав Б. Данилишин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Міністр відзначив, що такі тенденції спостерігаються, передусім, у металургійній галузі. За його словами, перший аналіз діяльності металургійних підприємств свідчить про те, що у перші дні грудня почалася реалізація продукції металургійної галузі, поліпшується цінова ситуація.

Такі ж тенденції спостерігаються і в інших галузях економіки. Однак при цьому Б. Данилишин прогнозує падіння в 2009 році темпів зростання ВВП. "Ми зазначаємо, що буде деяке падіння темпів приросту валового внутрішнього продукту. Ми їх плануємо на рівні "мінус" 5%", - наголосив Міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України чекає зниження реального ВВП у 2009 році на рівні 3%. Міжнародний валютний фонд (МВФ) прогнозує падіння ВВП також на рівні 3%, а ЄБРР - зростання до 1%.

За даними Держкомстату, за січень-жовтень 2008 року ВВП України зріс на 5,8%. Промвиробництво у жовтні 2008 року, порівняно із аналогічним періодом минулого року, скоротилося на 19,8%.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Богдан Данилишин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини