RU

Данилишин розповів, як уряд бореться з кризою

08.05.2009, 15:15

Одним з основних напрямів подолання кризи уряд визначив реалізацію цілого комплексу інвестиційних проектів за участю як вітчизняного капіталу, так і міжнародних фінансових організацій. Про це під час Інтернет-конференції, яка проходить в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), заявив Міністр економіки України Богдан Данилишин.

"Уряд вже затвердив перелік таких проектів. Передбачено, що в період 2009-2012 рр. на реалізацію цих проектів буде залучено з боку світових фінансових організацій понад $15 млрд., зокрема: ЄБРР - $5 млрд., і Світовий банк реконструкції і розвитку - $6,6 млрд.", - повідомив голова Мінекономіки.

За словами Б.Данилишина, сьогодні на стадії реалізації перебуває 21 інвестиційний проект, на стадії підготовки і ініціювання - 22 нових проекти на суму майже $10 млрд. "Інвестування в сектор енергетики збільшиться у 10 разів, в транспортний сектор - утричі, у фінансовий сектор - також в 3 рази", - наголосив Міністр.

Б.Данилишин також зазначає, що велике значення відводиться питанням будівництва автошляхів і реалізації проектів в рамках Євро-2012.

Богдан Данилишин: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>Цей захід проводиться у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини