RU

Данилишин прогнозує зміни в банківській системі України

15.10.2008, 11:50

Міністр економіки Богдан Данилишин прогнозує найближчим часом зміни в банківській системі України. Про це він заявив сьогодні, коментуючи на прохання журналістів ідею націоналізації проблемних банків.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Б. Данилишина, в нинішній ситуації весь світ і Україна, зокрема, повинні переглядати свої концепції розвитку банківської системи, а також бачення місця і ролі держави в забезпеченні економічних перспектив.

"Зараз класичні економічні теорії, які до останнього часу домінували, в тому числі, в системі розвитку світового господарства, переглядаються і будуть переглядатися. Банківська система, як вже показує світовий аналіз, в тому вигляді, в якому вона функціонувала до сьогоднішнього дня, певною мірою за таким принципом розвитку функціонувати надалі не буде", - зазначив Міністр.

Б. Данилишин також передбачив, що приймуть серйозні рішення і щодо банківської системи України. "Зараз вона (банківська система України - ред.) функціонує в тому вигляді, в якому вона функціонувала протягом останніх семи років. Думаю, що найближчим часом за підсумками рішення Національного банку України той характер банківських відносин, який є зараз, щодо банків, які, можна сказати, втрачають своє обличчя як банка-гаранта, думаю, що щодо них приймуть рішення, які відповідають інтересам людей і організацій, які тримають свої кошти в банках", - зазначив він.

Нагадаємо, Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк виступив за ідею націоналізації комерційних банків, які постраждали внаслідок фінансової кризи.

Досьє на Богдана Данилишина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини