RU

Данилишин назвав сферу послуг визначальною у формуванні інфляції в регіонах

07.10.2008, 16:30

Зростання цін у вересні 2008 року спостерігалося у всіх регіонах. Це переважно зумовлено збільшенням цін і тарифів на газ і освіту. Так вважає Міністр економіки України Богдан Данилишин.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінекономіки, зокрема, Б. Данилишин зазначив: "Саме послуги стали визначальними у формуванні інфляції. Згідно з рішенням НКРЕ у всіх регіонах природний газ для населення подорожчав на 14,1 %. Зростання цін на освіту по регіонах коливалося в межах 10,7-35,1 % (у Львівській області найбільше, в Івано-Франківській найменше)".

За словами Міністра, у вересні в 11 областях зростання цін було меншим, ніж у середньому по Україні: Одеській, Київській, Миколаївській, Донецькій, Житомирській, Волинській, Полтавській, Івано-Франківській, Запорізькій областях, Севастополі і Києві. Найбільше ціни зросли в Запорізькій, Львівській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській областях і АР Крим.

Нагадаємо, за підсумками вересня 2008 року інфляція в Україні збільшилася до 1,1 %, за січень-вересень споживчі ціни в Україні зросли на 16,1 %.

Досьє на Богдана Данилишина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини