RU

Cуд ліквідував Торговий дім Росава, кредитори нічого не отримали

27.08.2020, 11:00
Cуд ліквідував Торговий дім Росава, кредитори нічого не отримали - Фото
Росава (фото - прес-служба Росави)

Госпсуд Київської області своєю постановою від 14 серпня затвердив ліквідаційний баланс ТОВ "Торговий дім Росава", ліквідував цю компанію і закрив провадження із справи про банкрутство цієї структури. Про це повідомляє Finbalance.

"У ТОВ "ТД" Росава" відсутні будь-які активи, які можна було спрямувати на погашення кредиторських вимог", - повідомляється в рішенні суду.

Видання нагадує, що 19 вересня 2018 року ТОВ "Торговий дім" Росава було визнане банкрутом постановою Господарського суду Київської області.

Госпсуд затвердив реєстр вимог компанії-банкрута, включивши до нього зокрема вимоги ГУ ДФС у Київській області на суму 126 млн грн. (шоста черга), а також окремо додавши до реєстру частину з вимог, заявлених ліквідатором банку "Фінанси і кредит", - на 524,9 млн грн. (як такі, що забезпечені заставою майна боржника - товарами в обороті). Загальний обсяг вимог, які висував ліквідатор банку "Фінанси і кредит", - 1,2 млрд грн. Відхилили вимоги на суму близько 700 млн грн - це в основному відсотки, нараховані банком після закінчення терміну кредитування і пеня.

  • У січні 2019 року Господарський суд Київської області визнав банкрутом ЗАТ Росава, відкрив ліквідаційну процедуру. ПАТ Банк Фінанси та Кредит, ЗАТ Росава і ТД Росава відносяться до фінансово-промислової групи Фінанси та кредит, бенефіціарним власником якої є український бізнесмен Костянтин Жеваго.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини