RU

Coral Travel зібрав еліту світового туризму у Стамбулі p

01.03.2017, 10:00
Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі - Фото
cd08345020fea97da32928bd8a14d9ea.jpg

На правах реклами

Приводів для зустрічі в Стамбулі в період з 15 по 18 лютого було кілька: Всесвітній Туристичний Форум та 25-ти річчя OTI Холдингу, частиною якого являється Coral Travel - один з найбільших туроператорів, офіси якого працюють у 6 країнах.

З упевненістю можна сказати, що ці дні серце світового туризму билося саме в Стамбулі, а OTI Холдинг і Coral Travel зробили їх справжнім професійним святом для своїх колег і партнерів.

Цього разу Всесвітній Туристичний Форум зібрав понад 11 000 гравців туристичного бізнесу з усього світу. Безумовно, Форум - це значуща подія для всіх турпрофі, саме тому Coral Travel та ODEON Tours (два туристичних бренда OTI Холдингу) запросили до Стамбулу понад 200 гостей. До числа гостей, що приїхали з України, увійшли керівники кращих агентств «Мережі Турагентств Coral Travel» та «Мережі Турагентств Coral Elite Service», журналісти профільних медіа , а також Директор департаменту туризму та курортів міністерства економіки Іван Ліптуга, Голова управління туризму Київської адміністрації Антон Тараненко та керівництво компанії Coral Travel Україна.

На урочистій святковій зустрічі під час святкування ювілею OTI Холдингу, вищі керівники компанії ознайомили гостей із стратегією у 2017 та поділилися планами розвитку до 2023, які включають завершення реорганізації процесів і структур, здійснення значних інвестицій в інформаційні технології та створення нових підрозділів в Європі, зокрема, в Німеччині.

Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі


Варто відмітити, що OTI Холдинг посідає значне місце серед найбільших гравців міжнародного туристичного бізнесу. За 24 роки свого існування компанія надала послуги 18 мільйонам туристів.

Урочисте святкування 25-ти річчя OTI Холдингу відбулося у Палаці Феріє, який побудовано наприкінці XVIII сторіччя на «європейському» березі Босфору в історичній частині Стамбулу. На Гала вечерю були запрошені іноземні та турецькі гості, а також е високі посадові особи та члени Ради директорів і Правління OTI Холдингу.

Тепла атмосфера святкового вечора, спілкування з колегами з різних країн, вишукана кухня і дивовижний краєвид на Босфор зробили цей вечір незабутнім.

Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі


Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі


Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі


В день відкриття Всесвітнього Туристичного Форуму прем’єр-міністр Туреччини Бінали Їлдирим відвідав стенд Coral Travel та побажав компанії вдалого сезону. Численні представники закордонних СМІ мали можливість взяти інтерв’ю у керівників OTI Холдингу та Coral Travel.

Голова Ради Директорів OTI Холдингу Айхан Бекташ так сказав про цю подію: «Професіонали з різних галузей з усіх країн, яких ми запросили на зустріч, є важливими гравцями туристичного бізнесу, особливо для турецького ринку. Це також чудовий шанс популяризувати Туреччину та її столицю Стамбул, який є одним з найбільш відвідуваних міст в світі, тому що ми дали нашим гостям можливість відчути це на власному досвіді. Розумне співвідношення ціна-якість, історичні цінності, клімат і географія Туреччини є важливими факторами того, що цей туристичний напрямок обов'язково залишиться в числі найпопулярніших в світі».

А вечір другого дня Форуму було завершено нагородженням кращих з кращих. Грандіозний захід пройшов в Çırağan Kempinski, готелі-палаці на Босфорі, та зібрав цвіт світового турбізнесу. Міжнародне журі відібрало номінантів World Tourism Awards в тридцяти п'яти різних категоріях. World Tourism Awards є дуже престижною нагородою в туристичній отраслі, її часто називають «туристичним Оскаром».

Coral Travel заслужено був удостоєний звання Perfect Tourism Group.

Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі


Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі

Три теплих, майже весняних, дні в Стамбулі запам'яталися гостям OTI Холдингу не тільки професійними заходами, а й цікавою екскурсійною програмою по місту в супроводі професійного гіда. Багато гостей були в Стамбулі вперше і, відвідавши собор Святої Софії, мечеть Султанахмет, Іподром, Палац Топкапи, були зачаровані красою древнього міста.

Coral Travel зібрав еліту  світового туризму у Стамбулі

Форум, День народження і стародавнє місто Стамбул зібрали разом закоханих в туризм партнерів і колег Coral Travel і OTI Холдингу та вкотре підтвердили факт, що з такою командою будь-яка справа буде успішною!

ПРО OTI HOLDING

OTI Holding, який відзначає своє 25-річчя в 2017 році, здійснює діяльність в туристичній галузі: туроператорська діяльність, туристичні агенції, в'їзний туризм, цивільна авіація та у сфері безпеки. Надає туристичні послуги майже по 65 напрямкам в 38 країнах на 5 континентах та налічує у своєму складі 24 філії та 4428 кваліфікованих спеціалістів.

Власні компанії OTI, що займаються туроператорською діяльністю працюють в 6 країнах під торговою маркою Coral Travel, а в області в'їзного туризму та розвитку туристичних напрямків - під брендом ODEON Tours в Туреччині, Єгипті, Таїланді, Іспанії, Греції та ОАЕ.

У 2014 році компанія OTI Holding обслужила 3,1 млн. туристів, а в 2015 році, не дивлячись на значний спад у секторі, ії обсяг дорівнював 2,575 млн. клієнтів.

OTI Holding здійснює керуванні 5 готелями категорії чотири та п'ять зірок, розмістивши свої інвестиції в Туреччині та Єгипті: 4 власні готелі в Анталії та 1 готель під управлінням компанії в Єгипті. За даними дослідження серед найбільших експортерів послуг різних секторів економіки Туреччини, OTI Holding посів перше місце в секторі туризму і дев'яте серед усіх галузей економіки на основі даних за 2015 рік, завдяки діяльності своєї дочірньої компанії ODEON Tours. Посідаючи 3-е місце за обігом серед 25 найбільших турецьких компаній за кордоном, OTI Holding вносить інвестиції в галузі туризму з інноваційним баченням та високою якістю послуг з 1992 року, коли він увійшов до сектору туризму.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини